Fórum

Re:Re:Trening

Dátum: 12.01.2011 | Vložil: Exact

jj behat sa bude urcite..aj vo vystroji a aj velnie moze byt, dufam ze bude dakto v plese a dame sledovacku....

Re:Re:Re:Trening

Dátum: 12.01.2011 | Vložil: Maťo

no aj to by mohlo byť ;) ... a ja jak na sebe natrepem moju vystroj chaleče ta šiknem :D lol už sa tešim :)

Re:Re:Re:Re:Trening

Dátum: 18.01.2011 | Vložil: Invs

NEmachruj.... :D debil

Veselé Vianoce

Dátum: 24.12.2010 | Vložil: Exact

Štastné a veseléé Vianocee :))

White runner

Dátum: 06.12.2010 | Vložil: Tomas

Stastneho mikulasa prajem... A tomas a lukas : no vy dvojo by ste jak sobovia pasovali ku Santa Clausovi :D

Akcia dargov

Dátum: 23.11.2010 | Vložil: Pato

zdravim chlapci kto ide na akciu na dargov 28.11 ? ak by niekto šiel tak dajte vediet aj čo sa tyka odvozu ak nebude odvoz tak sa možme poskladat a moj foter nas odvezie +5max 6 ludi
a ešte jedna vec moj kver je vyradeny a ratam až tak toho 15 decembra by mohol byt opraveny tak by som potreboval kver od borisa toho siga žičiš ?:D

Re:Akcia dargov

Dátum: 24.11.2010 | Vložil: invisible

pato my ked niekde ideme tak sa neskladame na odvoz ale ideme ako team zadarmo a nie za peniaze napr. raz boris vybavi odvoz raz ja a niekto iny napr mato T.alebo mato J. a tak... takze pravdepodobne na dargov si pojdeme rekreačne zahrat ale asi ideme s borisom lebo on vybavi odvoz takze ptm Boris napis tu na forum ak to vybavis....hlaste sa kto ide a kto nie...

Re:Re:Akcia dargov

Dátum: 24.11.2010 | Vložil: exact

zatial ideme ja,brat,Boris

Re:Re:Re:Akcia dargov

Dátum: 24.11.2010 | Vložil: Martin K

aj ja idem... Ak vam nevide odvoz moj oco by nas mohol odviest na 50% ale to len v bocnom pripade ...

HELMA PASGT - video

Dátum: 21.11.2010 | Vložil: INVISIBLE

https://www.youtube.com/watch?v=RAmAkQ5Meyg&feature=related

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Pridať nový príspevok