Fórum

Re:TRENING

Dátum: 10.03.2011 | Vložil: Exact

ok

Tréning

Dátum: 07.03.2011 | Vložil: por. Bulldozer

Tomaško :)... Nenaplanujeme si neake stretko cez tyzden a neaky zazivnejsi trening. Ako ked sme robili davnejsie :) napr s tou strelbou potom improvizovane presuny ako dakedy za ihriskom v tom velkom lese, trosku zabehat ... alebo nieco ? Nenaplanujeme nieco alebo neaky kratky pribeh ako niekedy. Napr. 2 jednotky alfa bravo dame si bod "A" "B" a potom bod stretu neake pasaze improvizovane prepady alebo nieco podobne ... pouvazuj ak chces ... :) si kapitanko tak daj vediet aby sme sa do konca tydna pripravili ;)

Re:Tréning

Dátum: 07.03.2011 | Vložil: Cpt.Exact

jj, presne natoto mam vhut a presne take daco som chcel dat aj tuto sobotu si my asi precital myslienky :D som chcel dat ze sa rozdelime do dvoch skupin a dame si stred v nejakom bode ale nieco na ten styl ze jak preteky bude alfa a bravo a budu sa musiet dostavit na jeden urceny boda ta skupina kt. tam bude skor tak sa ukryje a bude sa snazit zneskodnit tu druhu skupinu co pride po nich, a mozu si to aj navzajom akzit tj. ked sa nahodou stretnu tak mozu po sebe strielat a vyradzovat sa navzajom ze ak hrac dostane gulku od druhej skupiny tak musi 3min cakat na tom mieste kde to schytal a hra sa bez medika, potom sa bude musiet zapojit do dalsieho priebehu hry cize ak budu daleko tak ich musi dobehnut a ak sa vyradi cela skupina, tak tamta pokracuje dalej a moze sa tam ukryt....dam tam dajake prekvapko ..ckoladu abo cipsy....a ta ktora vyhra tak to dostane a stale bude tam aj platit to ze ta skupina si ju moze pockat a nastrazit an nu pascu a prekazit im plany bude sa hrat na body dajme tomu na 3 vitazne a kto vyhra pvy 3x tak je vitaz....

Re:Re:Tréning

Dátum: 07.03.2011 | Vložil: por. Bulldozer

može byť :) ... okej neham sa prekvapiť :P

Re:Re:Tréning

Dátum: 07.03.2011 | Vložil: Cpt.Exact

musim to este nejak naplanovat a pospekulovat :P

...

Dátum: 16.02.2011 | Vložil: Exact

toto treba na hospiho ked nepriznava....
https://www.youtube.com/watch?v=22pldXDz-rw&feature=player_embedded

Re:...

Dátum: 18.02.2011 | Vložil: EnDrafter

Tesime sa na vas....A nebudete mat vy cas sa nepriznavat, a nie ja :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Re:...

Dátum: 20.02.2011 | Vložil: .

ok :)

Trening

Dátum: 07.02.2011 | Vložil: Invisible

Ak sa potopi sneh tak sa dava Beh s malou polnou a budu aj taktiky....este dam vediet...taktiky budu uplne nove takze som zvedavy ako ich zvladnete....Softu zdar :)

Re:Trening

Dátum: 08.02.2011 | Vložil: Mato K

ja by som daval beh az ked budeme v kompletnej vystroji teraz takticke presuny a nieco podobne ... (na telesnej som narazil koleno ledva chodim snad to do vikendu rozchodim... ale aj tak, ani velmi malu plnu asi nezvladnem)
este dam vediet ale na trening pridem urcite

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok