Fórum

zabudol som napisat ze ake ghili kupujem

Dátum: 15.06.2010 | Vložil: kuku

https://www.e-army.cz/hejkal-ghillie-suit-desert-e845.html

cem hupit

Dátum: 15.06.2010 | Vložil: kuku

tomas cecho nepredal by si mi svoju staru snipu dal by som 40 Eury bo oco mi uz kupuje na narodki ghili cel by som bit secundari sniper ze keby si bol ti dakedy nedostupny a dalsi dovod cem si aj ja zahrat ne len fifo bude bavit z ak a ja s g36 vies tov co mam :D je to hamba

trening

Dátum: 15.06.2010 | Vložil: kuku

no jasne hospi sa este zmetal ze som mu dal full auto do ust nechapem com ale kazal ze moze bit v time ludia od 15 rokov :D (to su co za sposoby)

Re:trening

Dátum: 17.06.2010 | Vložil: Cecho

on sa nezmetal preto ze si mu dal do ust...ale preto ze si dostal a si bol uz mrtvy a az potom si donho este nastrielal....

TRENINGI

Dátum: 12.06.2010 | Vložil: Martin K.

pocuvajte ma sem ked budete takto menit cas treningou tak to boha aspon napiste na stranku den predtym a ne ODDYCH a ja sa rano dozviem ze trening uz davno bol!! co to je ?!? ani nezavolate ani nic serete na to! potom sa necudujem ze vam na treningi polka timu nechodi.

Re:TRENINGI

Dátum: 16.06.2010 | Vložil: Cecho

mato..klud...mi sme sami nevedeli kedy ideme...a sme sa dohodli az rano ze sme na IBV tak ideme aspon mi co sme tam...a ostatnzch sme nechceli rano budit alebo im davat vediet neskoro..lebo to bolo take neiste....tento vykend asi trening nieje ale ak by bol dame ti vediet...a potom o tyzden by sme dali a ked bude horuco tak o tej siedmej-pol osmej rano...kvoli tomu ze sa roztopis od horucavy....a zober si repelent lebo ta zozeru komare zaziva ako mna :D....32 stipancov a 2 klieste ale to asi zato bo som sniper...a sa bars nepohybujem a leziv vo vysokej trave a boh vie este kde....

tim

Dátum: 11.06.2010 | Vložil: Martin K.

no newiem ci sa na tom pracuje ale mohli by ste uz konecne dat fotky a popis hracov (aktualny) do rubriky nas tim... a hlavne fotky sak su tam len 2 :( a no.. ako mohli by ste tam dat aj mna ked tak ...

hospimu

Dátum: 10.06.2010 | Vložil: KUKU

hospi na moju ikonu daj CM.028 S (black kalach) cim skorej hanbim sa za to co tam pise g36c spring :D

TABOR

Dátum: 10.06.2010 | Vložil: KUKU

JEDNA VEC kolko sa plati na ten tabor a kde to je ?

Airsoftovo-vojensky tabor

Dátum: 09.06.2010 | Vložil: Cecho

Kto tam ide tak by ste uz mohli posielat prihlasky lebo bude plny termin max. je 50 people tak sa rozhodnite zatial to vyzera ze idem ja, brat, ohyzd, a mato sa ma spytat a tomas H. nwm....

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>

Pridať nový príspevok