Fórum

akcia

Dátum: 24.09.2010 | Vložil: Exact

tak zajtra ideme nato :))

OBJEDNAVKA

Dátum: 20.09.2010 | Vložil: BULDOZER

Chlapci z WHAT ... utorok alebo stredu budem objednavat nejake veci z netu tak keby niec oniekto potrboval ozvyte sa a mozte objednat so mnou ...

Tréning

Dátum: 31.08.2010 | Vložil: Joker

No kamoši,prídem sa niekedy pozrieť na váš tréning,len mi dajte vedieť kedy a kde :)a určite sa dohodneme,aspoň nejaká mimosoftová aktivita :)

koNecne

Dátum: 14.08.2010 | Vložil: Martin K.

uz som doma :D .... kedy bude trening? :D

Airsoftova mina

Dátum: 09.08.2010 | Vložil: Cecho

Toto ste este nevideli kks.... jedna stoji okolo 100 € ale stoji to zato........ https://www.youtube.com/watch?v=ZMNW496jCwU

DOvoLEnkA

Dátum: 01.08.2010 | Vložil: Martin K.

ludia idem do bulharska na 10 dni keby sa dalo tak prosiiiiim uz by ste mohli o tych 10 dni nieco zorganizovat uz snad kazdy pride z dovoleniek a mozme sa trochu pozabijat v tom lese :D (p.s. dnes som sa bicykloval po starej ceste na siravu a na konci lesa som videl asi 15 jeleňov abo srnky abo co to bolo :D .... Vidite uz nam prebrali les :DD

Re:DOvoLEnkA

Dátum: 04.08.2010 | Vložil: Martinez

Hej bratku ja teraz som v tunise :D ... a pridem deviateho :) tak potom urcite daco zoorganizujeme... dame neaky zapas trening opekacku proste airsoftovy celoden :) ... len este dvojcata musia prist a bude ok :D ... takze zatim ...

Municak - Bratislava

Dátum: 25.07.2010 | Vložil: Cecho

Tak o tom municaku v BA popremyslajte ze co chcete a nam zavolajte kym sme tu o cene dam ptm vediet tie nasivky a tak.... inac je to tam super... cfte

Re:Municak - Bratislava

Dátum: 26.07.2010 | Vložil: Martin K.

heeeeej ked ste este tam kupte mi prosim prilbu najlepsie ak nebude velmi draha tak okolo 20€ take som videl na stranke airsoftarmy a ked bude okolo 20€ aj v municaku tak kupte potom vam vyplatim... Moze byt aj drahsia ale ne moc..... Nejaku US army abo proste daco klasicke a pekne :D ok?

TRANING

Dátum: 25.07.2010 | Vložil: Martin K.

aktivnost na fore je typujem asi tak 1 clovek za mesiac. No ale mohli by sme si dat trochu airsoftu ved ste vraveli ze cez prazdniny budete hrat kazdy den a coooo? Nic.... Ked by ste dali nieco do 31.jula lebo potom idem do bulharska tak mi prosim zavolajte na mobil ...

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Pridať nový príspevok